Silkroad - PERSIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Silkroad - PERSIA

Forum pro hráče silkroad na serveru persia
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Silkroad legend III

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Thule
Admin
Admin
Thule


Poeet p?íspivku : 85
Age : 40
Registration date : 18. 01. 08

Silkroad legend III Empty
PříspěvekPředmět: Silkroad legend III   Silkroad legend III EmptyThu Apr 03, 2008 2:13 am

Az to spusti, tak asi zase zacnu hrat
Návrat nahoru Goto down
https://silkroad-persia.forumczech.com
_RABIN_Cs
Admin
Admin
_RABIN_Cs


Poeet p?íspivku : 93
Age : 55
Registration date : 19. 01. 08

Silkroad legend III Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silkroad legend III   Silkroad legend III EmptyThu Apr 03, 2008 2:52 pm

Thule napsal:
Az to spusti, tak asi zase zacnu hrat

taky sem si rikal Wink ale pocitam ze to nebude drive jak do mesice ... dle me doba neco kolem prazdnin
Návrat nahoru Goto down
Thule
Admin
Admin
Thule


Poeet p?íspivku : 85
Age : 40
Registration date : 18. 01. 08

Silkroad legend III Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silkroad legend III   Silkroad legend III EmptyThu Apr 03, 2008 3:33 pm

Ja porad premyslim, jestli mam skusit bota. Jsem jen lvl 65 a nez se dopracuju aspon na 75 tak to by to poctivou hrou trvalo strasne dlouho. Nadruhou stranu se bojim banana
Návrat nahoru Goto down
https://silkroad-persia.forumczech.com
_MIKI_SVK_
Old Weasel
_MIKI_SVK_


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 19. 01. 08

Silkroad legend III Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silkroad legend III   Silkroad legend III EmptyThu Apr 03, 2008 10:25 pm

custe vsichni uz silk moc nehraju ale jestli udelaj tu legend III ci co tak asi zacnu zase hrat zase mne to upe taha strasne mocinky Very Happy:D takze kdyztak nekdo napiste kdy to zacne Very Happy 447-051-183 moje icq na pokec kdo chce...................................................jo a rabine ze jsi mi nikdo nic nerekl nic o arshine ani ID ani PW bo ten co si mu to dal ho vykradli ci co a svadi to na mne ze jsem to pry od tebe vyskemral a nadavami Sad
Návrat nahoru Goto down
_RABIN_Cs
Admin
Admin
_RABIN_Cs


Poeet p?íspivku : 93
Age : 55
Registration date : 19. 01. 08

Silkroad legend III Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silkroad legend III   Silkroad legend III EmptyFri Apr 04, 2008 2:41 pm

ne nedal sem ho nikomu .. jen jedny osobě a ta osoba je Cast(Ditoxit) nikomu jinymu Wink.
Návrat nahoru Goto down
Cast
Small-eyed Ghost
Cast


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Registration date : 22. 02. 08

Silkroad legend III Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silkroad legend III   Silkroad legend III EmptyFri Apr 04, 2008 4:13 pm

hmm ok ok sry miki ale rabe jak se to mohl nekdo dozvedet ten acc ? nikdo neznal krome nas dvou a byvaleho majitele tak jakto ? bounce
Návrat nahoru Goto down
_MIKI_SVK_
Old Weasel
_MIKI_SVK_


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 19. 01. 08

Silkroad legend III Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silkroad legend III   Silkroad legend III EmptyFri Apr 04, 2008 5:40 pm

hey mne nekdo napsal na icq ze skusi hrat sro a zjistlil jsem ze hral 4 roky only wow s jeho manzelkou a ze ted skusi silkroad Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silkroad legend III Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silkroad legend III   Silkroad legend III Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Silkroad legend III
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» multiklient pre silkroad!
» CSRO- Chinese SILKROAD

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silkroad - PERSIA :: O hře :: Novinky-
Přejdi na: