Silkroad - PERSIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Silkroad - PERSIA

Forum pro hráče silkroad na serveru persia
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Unie dalsi guilda

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Thule
Admin
Admin
Thule


Poeet p?íspivku : 85
Age : 40
Registration date : 18. 01. 08

Unie dalsi guilda Empty
PříspěvekPředmět: Unie dalsi guilda   Unie dalsi guilda EmptyTue Jan 29, 2008 2:11 pm

Az prijdu dnes z odpoledni, tak muzeme vzit tu moji guildu do unie. Pisu to sem, protoze jsem raba uz dlouho nevidel cyclops
Návrat nahoru Goto down
https://silkroad-persia.forumczech.com
_RABIN_Cs
Admin
Admin
_RABIN_Cs


Poeet p?íspivku : 93
Age : 55
Registration date : 19. 01. 08

Unie dalsi guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unie dalsi guilda   Unie dalsi guilda EmptyTue Jan 29, 2008 2:42 pm

no ja tam su kazdy den odpoledne xD nemuzu expit nebo se to neda tak thiefuju jako o zivot Razz
Návrat nahoru Goto down
Thule
Admin
Admin
Thule


Poeet p?íspivku : 85
Age : 40
Registration date : 18. 01. 08

Unie dalsi guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unie dalsi guilda   Unie dalsi guilda EmptyTue Jan 29, 2008 5:53 pm

_RABIN_Cs napsal:
no ja tam su kazdy den odpoledne xD nemuzu expit nebo se to neda tak thiefuju jako o zivot Razz
Ja jsem porad hunter, tak az se sejdeme, tak nekoho vylakam na +5 a reknu ti kudy jedeme Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
https://silkroad-persia.forumczech.com
Jeokbyeoso
Weasel
Jeokbyeoso


Poeet p?íspivku : 54
Age : 33
Registration date : 19. 01. 08

Unie dalsi guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unie dalsi guilda   Unie dalsi guilda EmptyTue Jan 29, 2008 7:15 pm

Thule napsal:
_RABIN_Cs napsal:
no ja tam su kazdy den odpoledne xD nemuzu expit nebo se to neda tak thiefuju jako o zivot Razz
Ja jsem porad hunter, tak az se sejdeme, tak nekoho vylakam na +5 a reknu ti kudy jedeme Twisted Evil


vy ste na ty mensi lvly osklivy ze je chete okradat lol!


JEN TAK DAL sunny
Návrat nahoru Goto down
_RABIN_Cs
Admin
Admin
_RABIN_Cs


Poeet p?íspivku : 93
Age : 55
Registration date : 19. 01. 08

Unie dalsi guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unie dalsi guilda   Unie dalsi guilda EmptyTue Jan 29, 2008 8:20 pm

Thule napsal:
_RABIN_Cs napsal:
no ja tam su kazdy den odpoledne xD nemuzu expit nebo se to neda tak thiefuju jako o zivot Razz
Ja jsem porad hunter, tak az se sejdeme, tak nekoho vylakam na +5 a reknu ti kudy jedeme Twisted Evil

jj Very Happy tak sem to delal parkrat i s The_best_Bow ^^ jinak kdy si prijdes pro ty talismany ??
Návrat nahoru Goto down
Thule
Admin
Admin
Thule


Poeet p?íspivku : 85
Age : 40
Registration date : 18. 01. 08

Unie dalsi guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unie dalsi guilda   Unie dalsi guilda EmptyTue Jan 29, 2008 8:33 pm

_RABIN_Cs napsal:

jj Very Happy tak sem to delal parkrat i s The_best_Bow ^^ jinak kdy si prijdes pro ty talismany ??
Ted jsem v rachote. Do SRO se naloguju zhruba kolem 22:30. Zejtra mam sice az nocni, ale rano jdu nakupovat s babkou a pak musim pockat az mlada vypadne do prace, takze odpoledne budu celej den na SRO
Návrat nahoru Goto down
https://silkroad-persia.forumczech.com
_RABIN_Cs
Admin
Admin
_RABIN_Cs


Poeet p?íspivku : 93
Age : 55
Registration date : 19. 01. 08

Unie dalsi guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unie dalsi guilda   Unie dalsi guilda EmptyTue Jan 29, 2008 9:10 pm

Thule napsal:

Ted jsem v rachote. Do SRO se naloguju zhruba kolem 22:30. Zejtra mam sice az nocni, ale rano jdu nakupovat s babkou a pak musim pockat az mlada vypadne do prace, takze odpoledne budu celej den na SRO

ok tak zitra super bounce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Unie dalsi guilda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Unie dalsi guilda   Unie dalsi guilda Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Unie dalsi guilda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silkroad - PERSIA :: O hře :: Pokec-
Přejdi na: