Silkroad - PERSIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Silkroad - PERSIA

Forum pro hráče silkroad na serveru persia
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Druha moznost

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Thule
Admin
Admin
Thule


Poeet p?íspivku : 85
Age : 40
Registration date : 18. 01. 08

Druha moznost Empty
PříspěvekPředmět: Druha moznost   Druha moznost EmptyMon Jan 28, 2008 1:39 pm

Tuhle guildu jsem zakladal asi pred 3 mesicema. Az Rabin proda postavu a guidu a kdyby se to dostalo do rukou nejakemu pitomci, tak muzeme naskakat do teto guildy, je volna a neni hrana. Je na lvlu 2. Uvidime jeste jak se vyvine
Návrat nahoru Goto down
https://silkroad-persia.forumczech.com
_RABIN_Cs
Admin
Admin
_RABIN_Cs


Poeet p?íspivku : 93
Age : 55
Registration date : 19. 01. 08

Druha moznost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druha moznost   Druha moznost EmptyMon Jan 28, 2008 3:55 pm

myslim ze to nebude treba Wink jelikoz uz neprodavam ... a kdybych nedejboze prodal tak guildu bych urcite nakymu turkovi nenechal ale prevedl na nekoho z vas Wink
Návrat nahoru Goto down
Thule
Admin
Admin
Thule


Poeet p?íspivku : 85
Age : 40
Registration date : 18. 01. 08

Druha moznost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druha moznost   Druha moznost EmptyMon Jan 28, 2008 4:29 pm

_RABIN_Cs napsal:
myslim ze to nebude treba Wink jelikoz uz neprodavam ... a kdybych nedejboze prodal tak guildu bych urcite nakymu turkovi nenechal ale prevedl na nekoho z vas Wink
Tak to jsem rad. A proc jsi zmenil najednou nazor, ze neprodavas?
Návrat nahoru Goto down
https://silkroad-persia.forumczech.com
_RABIN_Cs
Admin
Admin
_RABIN_Cs


Poeet p?íspivku : 93
Age : 55
Registration date : 19. 01. 08

Druha moznost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druha moznost   Druha moznost EmptyMon Jan 28, 2008 5:00 pm

Thule napsal:
_RABIN_Cs napsal:
myslim ze to nebude treba Wink jelikoz uz neprodavam ... a kdybych nedejboze prodal tak guildu bych urcite nakymu turkovi nenechal ale prevedl na nekoho z vas Wink
Tak to jsem rad. A proc jsi zmenil najednou nazor, ze neprodavas?

no vis ono by se vam styskalo geek a to nemuzu dopustit )) tak se neda nic jinyho delat nez na expeni do taklamakanu koupit bota ,, jelikoz tam se jinak neda expit Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
Jeokbyeoso
Weasel
Jeokbyeoso


Poeet p?íspivku : 54
Age : 33
Registration date : 19. 01. 08

Druha moznost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druha moznost   Druha moznost EmptyTue Jan 29, 2008 9:39 pm

_RABIN_Cs napsal:
Thule napsal:
_RABIN_Cs napsal:
myslim ze to nebude treba Wink jelikoz uz neprodavam ... a kdybych nedejboze prodal tak guildu bych urcite nakymu turkovi nenechal ale prevedl na nekoho z vas Wink
Tak to jsem rad. A proc jsi zmenil najednou nazor, ze neprodavas?

no vis ono by se vam styskalo geek a to nemuzu dopustit )) tak se neda nic jinyho delat nez na expeni do taklamakanu koupit bota ,, jelikoz tam se jinak neda expit Mad Mad



da se expit ruco Very Happy ale to uz asi nechces slyset.... ja kdybych mel expit ruco tak radseji prestavam parit silka
Návrat nahoru Goto down
Thule
Admin
Admin
Thule


Poeet p?íspivku : 85
Age : 40
Registration date : 18. 01. 08

Druha moznost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druha moznost   Druha moznost EmptyTue Jan 29, 2008 11:47 pm

Jeokbyeoso napsal:
_RABIN_Cs napsal:
Thule napsal:
_RABIN_Cs napsal:
myslim ze to nebude treba Wink jelikoz uz neprodavam ... a kdybych nedejboze prodal tak guildu bych urcite nakymu turkovi nenechal ale prevedl na nekoho z vas Wink
Tak to jsem rad. A proc jsi zmenil najednou nazor, ze neprodavas?

no vis ono by se vam styskalo geek a to nemuzu dopustit )) tak se neda nic jinyho delat nez na expeni do taklamakanu koupit bota ,, jelikoz tam se jinak neda expit Mad Mad



da se expit ruco Very Happy ale to uz asi nechces slyset.... ja kdybych mel expit ruco tak radseji prestavam parit silka
ja expim ruco jen kdyz jsem hunter nebo kdyz mam casove omezenej Q
Návrat nahoru Goto down
https://silkroad-persia.forumczech.com
Sponsored content





Druha moznost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Druha moznost   Druha moznost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Druha moznost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silkroad - PERSIA :: Guildy :: RAGNAROK-
Přejdi na: